• Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyon

Tarsus Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olarak, ihtisaslaşmış gıda işleme ve üretim tesislerine olası en yüksek kaynak verimliliği sağlamak. Bunun yanında atık azaltımı uygulamaları için Endüstriyel Simbiyoz yöntemi ile Eko Verimlilik (Temiz. Üretim) olanakları sağlamak. Sürdürülebilir yeşil enerji projeleri ile kendi kendine yetebilen Organize Sanayi Bölgesi olmak. Altyapıda ihtiyaçların karşılanmasının ötesinde yenlikçi ileri teknolojinin kullanıldığı çözümler üretmek. Beklentilerin ötesinde hizmet kalitesini sürekli geliştirerek katılımcıların memnuniyetini ön planda tutarak üretimde, ihracatta, istihdamda ilk akla gelen öncü sanayi bölgesi olmak.

Vizyon

Beklentilerin ötesinde kaliteli hizmetler sunmak, katılımcılarımıza ve yaşadığımız çevreye değer katacak projelere imza atmak, sanayinin dönüşümüne katkı sağlamak, sanayicinin üretimini desteklemek, yaratacağımız farklılıklarla memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak, samimi, dinamik ve girişimci yaklaşımımızla TGiOSB markasını ülke sınırları dışına taşımak.

Değerler

Hizmet üretirken çevreye ve insana duyarlılığımızı ortaya koymak, sosyal sorumluluk bilinci ile bulunduğumuz bölgede kültürel ve ekonomik gelişime katkı sağlayacak işlere imza atmak, aydınlık geleceğimizin teminatı olan genç insanımıza yatırım yapmak sorumluluğumuzdur.